морські перли ЮЗ1155БШ1-45

202 000.00грн.

Наявність: На складі

Як на мене, то я б своїй коханій подарував би саме таке намисто з перлів, з красивих справжніх морськіх перлів. Бракує паперових грошей? Тоді буду мріяти про те, що коли небудь я обов'язково їй подарую саме такі морські перли. Самий самий. Нехай на ювілей, нехай на 30-річчя нашого весілля, нашу перлинну річницю, нехай це буде ще не скоро, але я буду прагнути. І адже я прав! Моя половинка гідна най...


Як на мене, то я б своїй коханій подарував би саме таке намисто з перлів, з красивих справжніх морськіх перлів. Бракує паперових грошей? Тоді буду мріяти про те, що коли небудь я обов'язково їй подарую саме такі морські перли. Самий самий. Нехай на ювілей, нехай на 30-річчя нашого весілля, нашу перлинну річницю, нехай це буде ще не скоро, але я буду прагнути. І адже я прав! Моя половинка гідна найкращіх морських перлів на Землі. І я обов'язково зроблю це! Чистий і світлий, природного білого відтінку, великий круглий перлинка до перлинці морські перли. Невеликі ямочки ледве помітні оком навіть нітрохи його не псують, а навпаки підкреслюють його натуральність і природне походження. Адже перли як люди, немає людей без вад, як і немає двох однакових. Морський перли! Як же це романтично! Ціле намисто з морського перлів довжиною 45 см. Морські перли не любить хімії і обману, його гідна тільки чиста і світла душа. Навіть дивлячись на фото я вже чую море, відчуваю ці солоні бризки і крик чайок. Я обов'язково його тобі подарую і ми будемо на сьомому небі від щастя!
Намисто з океанічних білих перлів. Розмір перлин від 11.0 мм у замку і до 15.5 мм по центру. Якість "ААА". Замок золото 585 проби.
Характеристики
Колір білий
Розмір 11,0-15,5
Форма круг
Якість ААА

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари