#

ПЕРЛИ НА ВЕСІЛЛЯ 2

 У нашому суспільстві давно вкоренилася думка, що перли - це прикраса жінок старшого віку, це знак статусності. Ми вважаємо, що ця думка зжила себе. У 2019 мода дуже пластична і мінлива: аскетизм змінюється кількістю аксесуарів, а їх варіації незліченні.

Так що робити з перлами? Куди і з чим їх носити? Які підводні камені нас чекають?

Давайте підемо по порядку. Перли можна носити як на вечірні урочисті заходи, так і кожного дня. Тема досить обширна, тому ми б хотіли розбити її на кілька частин, і сьогодні ми поговоримо про перли в найважливіший день для кожної дівчини - в день весілля.

Весільні прикраси

Перли в прикрасах нареченої - це незмінна класика. Ми вважаємо, що вони завжди придають легкості і елегантності. Головне, не перестаратися)

Сережки

Сережки на весілля варто обирати не сильно великі, особливо, якщо це перли. Не треба перевантажувати образ, лаконічність тут буде вельми до речі. Зупиніть свій вибір на круглих перлинах-гвіздочках, можливо, з якою-небудь цікавою деталлю. Якщо ж ви хочете більш масивний варіант, то зверніть увагу на довгі сережки з білим перлами.

Підвіски

Ми б радили вибрати щось одне: підвіску або сережки. Але якщо все-таки ви вирішили брати комплект, то переконаєтеся, що перли на них однакової форми.

Аксесуари для зачіски

Ось тут перли будуть виглядати краще за все! Це можуть бути обідки, гребені або шпильки. Перли на завивистій гілочці додасть зачісці легкості.