#

Перли на весілля

Так вже прийнято і це, напевно, правильно, що весільні прикраси повинні бути обов'язково з перлів. Перли, як уособлення чистоти і непорочності, як ніякий інший камінь підкреслить ці якості у нареченої. Білий колір перлів і білий колір весільного плаття, підсилює ці сприйняття. Вся в білому наречена з білосніжним блискучим перловим намистом на тонкій шиї - еталон весілля.

         Без сумніву, що на весілля намисто, браслет, повинні бути ідеально підібрані по довжині, відтінку і розміру. Це суто індивідуальні властивості. Довжина повинна поєднуватися з Вашим платтям або з вирізом на ньому. Колір і відтінок перлів повинні гармоніювати як з Вашою шкірою, так і з відтінком сукні. Не забувайте про білизну Ваших зубів, їх відтінок теж повинен бути в одній гамі з відтінком намиста. З розміром перлів теж треба бути обережніше, тут важливо не переборщити.

         Якщо Ви не уявляєте свого весілля без перлів, то де як не у нас зробити правильний вибір. Нам, як виробникам намист, браслетів, пуссетів, сережок з перлів, легко задовольнити всі Ваші побажання. Будь-яка довжина з точністю до міліметра, широка лінійка розмірів, можливість вибрати свій відтінок (аж до рожевого або лавандового перлів), виготовлення остаточного замовлення на протязі доби.

    У спокійній, затишній атмосфері нашого офіс-магазину, Вам буде зручно визначитися з Вашим вибором. А найголовніше, компанія «БАРРАКУДА» надає знижку молодятам в розмірі 20% від вартості виробу. Також протягом року після дати весілля, Вам надається можливість безкоштовної перев'язки трьох намист з перлів стандартної довжини. І це ще не все. Ви отримуєте постійну знижку на наші вироби в розмірі 10% (за умови що ви скористаєтеся знижкою один раз на рік).

    Весілля 30-років.

    Як швидкоплинний час! Рік за роком летять, як птахи. Ось і Ви вибираєте подарунок на весільний ювілей. І не простий ювілей, а Перлинний, 30-річний.

            Чому «перлинний»? Напевно, тому, що за тридцять років сім'я, як та піщинка, що потрапила в мушлю, обростала все новими і новими шарами перламутру, перетворюючись в чудову перлину. Це - прекрасний ювілей і подарунок подружжю повинен бути ніжний, як перли.

            У кожного весільного ювілею є свої правила вибору подарунків. Перлинне весілля - не виняток. Думаю, Ви самі розумієте: у це свято прийнято дарувати прикраси з перлів і перламутру. Існує традиція: чоловік дарує дружині намисто з 30-ти чудових перлин, за кількістю щасливих років спільного життя. Це, звичайно зворушливо, але завжди хочеться чогось незвичайного, незабутнього і неповторного. Але ця традиція значно полегшує вибір подарунка своїй «нареченій» все такою ж ніжною і коханою, як і тридцять років тому. За ці роки Ви добре пізнали одне одного і знаєте переваги своєї коханої, дорогою, найріднішої життєвої супутниці. Але все ж, свій вибір потрібно зробити на користь прикрас з перлів. Це не обов'язково повинно бути намисто. Тут є свобода для фантазії і вираження почуттів: кольє, брошки, сережки і кільця, браслети, кулони.

           Наприклад, можна вибрати кольє з ніжного рожевого перлів, що буде говорити про ту ніжність, з якою Ви ставитеся до своєї дружини. Або це будуть білі перли - вони підкреслять чистоту ваших відносин, які Ви пронесли через всі ці роки. Це можуть бути і чорні перли. Вони будуть віддзеркаленням того, що Ваша супутниця стала елегантною прекрасною дамою, але залишилася такою ж близькою, ніжною, рідною.

           Компанія "БАРРАКУДА" ювілярам дарує 20% знижку на весь асортимент нашого інтернет-магазину (за умови пред'явлення паспортів та свідоцтва про шлюб).