Про компанію

ТМ "Barracuda pearls" є прямим постачальником культивованих перлів в Україну з плантацій Китаю. Маючи свою сортування і оцінку перлів, на Україну завозиться лише високоякісний товар. Такий перли має максимальний довголіттям, досконалим зовнішнім виглядом і позитивною енергетикою. Ми навмисно пішли по шляху поставки на Україну не готових виробів китайського виробництва, а тільки лише  сировини, яку в подальшому ми використовуємо при в'язанні перлинних намист і браслетів. Завдяки цьому наші вироби і перли відмінні від більшості подібного товару, присутнього на прилавках України.


Ми працюємо тільки з двома видами якості перлів: "ААА" і "АА"


Якість перлів «ААА» (1-1,5% від усього обсягу перлів):
Перли якості «ААА» володіють найкращими характеристиками по блиску, пропорціям форми і відсутності дефектів на поверхні. Для круглої форми перлів, відхилення за мінімальним і максимальним діаметром перлини не більше 0,5 мм (до перлів до 9 мм в діаметрі можна застосувати більші відхилення , ще більші прісноводні перли такої якості дуже рідкісні і за вартістю прирівнюють до морського). Також відсутність дефектів і найкращий блиск, роблять такі перли досить рідкісним, тому і ціна на нього досить висока. Такин перлин не буває багато і на ринку перлів постійно присутній його дефіцит. В основному використовується в одиничних ювелірних виробах із золота і платини. Намисто з таких перлів робляться під замовлення, вони цінуються дуже високо і мають ідеальний зовнішній виглядом з максимальним довголіттям (до 300-350 років).


Якість перлів «АА» (20-30% від усього обсягу перлів):
Перли якості «АА», володіють хорошим блиском і мають незначні дефекти на поверхні. Відхилення за мінімальним і максимальним діаметром не більше 1,0 мм (можна застосувати для перлів до 9,0 мм в діаметрі). В основному використовуються для виробництва намист, браслетів і одиничних ювелірних виробів зі срібла. Намисто з таких перлів мають гарний зовнішній вигляд і досить демократичну ціну.


Якість перлів «А» (70-80% від усього обсягу видобутого перлів):
Переважна більшість перлів, присутніх на ринку України у вигляді намист - це якість «А». Наша компанія не працює з такою сировиною. Перли якості «А» мають погані характеристики за блиском, по формі, видимі дефекти. Його запаси в світі з кожним роком зростають, а ціна падає. Він не довговічний і не має позитивної енергетики.