Намисто з перлів 2С0511CШ1-42

17 000.00грн.

Наявність: наявність уточнюйте

Намисто з перлів прісноводних. Перли круглі, розміром 10,5-11,0 мм в діаметрі. Намисто з перлів класичної довжини -  42 см. Перли дуже рідкісного сірого відтінку з легким сталевим блиском. Замок на даному перловому намисті виконаний зі срібла 925 проби. Замок брендований, з написом BARRACUDA на обох половинках замку. Також на дане намисто з перлів можна поставити і фірмовий зол...


Доступні опції

Намисто з перлів прісноводних. Перли круглі, розміром 10,5-11,0 мм в діаметрі. Намисто з перлів класичної довжини -  42 см. Перли дуже рідкісного сірого відтінку з легким сталевим блиском. Замок на даному перловому намисті виконаний зі срібла 925 проби. Замок брендований, з написом BARRACUDA на обох половинках замку. Також на дане намисто з перлів можна поставити і фірмовий золотий замок 585 проби білого або жовтого (євро) золота. 

Намисто з перлів укомплектовано сертифікатом якості і фірмовою упаковкою BARRACUDA. Прісноводні перли рідко виростають до такого розміру, щоб залишатися в гарній якості. Саме це Намисто з перлів виконано з рідкісних перлів великого розміру і гідного якості АА +.

Якщо ви хочете привернути до себе увагу на званому вечорі, в ресторані, вечірці на честь знаменної події або просто без приводу, то Намисто з перлів прийде вам на допомогу. Незвичайне, яскраве, неординарне і в той же час стильне. Це Намисто з перлів підкорить вас і ви обов'язково закохаєтесь в нього!

Характеристики
Вид перлів прісноводний
Колір сірий
Розмір 10,5-11,0
Форма круг
Якість АА
Вага ~ 65 гр
З нагоди 8 березня, Випускний, Річниця, день Валентина, День народження, День вчителя, Новий рік, Заручини, Народження дитини, Весілля, Ювілей

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Рекомендовані товари